KONST / Litografier / Färglitografi 11885086
nr 1188 5086
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Playmate of the moon". Signerad, daterad 1968, numrerad 46/75. 40x56 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juni 2018
kl 18:44:18
31/5 22:05:04
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer